EGOTAR GRUPP

Tel

Meie eesmärk

Seisame oma meeskonnaga selle eest, et iga hoone oleks võimalikult energiatõhus ning lõpptulemus vastaks kliendi kõige kõrgematele ootustele, seetõttu võtame lähteülesannet püstitades aluseks rahvusvahelise Passiivmaja Liidu poolt välja töötatud normid ning standardid. Ühtlasi on kõik meie meeskonna liikmed läbinud asjakohased koolitused ning osalenud aastaid erialastel koverentsidel ning seminaridel.

Meie peamiseks missiooniks on suunata inimesi ehitama järjest energiatõhusamaid elamuid, seda eelkõige puhtama keskkonna ning parema tuleviku nimel.

Vaata meie tehtud projekte

Leidke parim lahendus

Valides EGOTAR GRUPP, tagate oma kodu pikaajalise vastupidavuse ja energiatõhususe. Meie prioriteediks on kõrge kvaliteet, mis tagab maja kestvuse mitmeteks põlvkondadeks. Me ei paku odavaid ja ajutisi lahendusi, vaid keskendume pikaealistele süsteemidele, mis vähendavad teie tulevasi kulusid. Meie ekspertide meeskond garanteerib, et saate alati parima võimaliku lahenduse ja tervisliku elukeskkonna. Pikaajaline kogemus võimaldab meil pakkuda tõhusaid ja usaldusväärseid lahendusi, mis vastavad teie vajadustele ja ületavad ootusi.